Emanuel ungaro

15. června 2008 v 17:37 | marki |  Móda2
Ungarovy práce jsou ztělesněním snů každé moderní ženy, která chce následovat nejnovější módní trendy, skvělý vkus a také luxusní prožitek díky těm nejlepším materiálům.

Emanuel Ungaro se proslavil během sedmdesátých let, a to především díky novému stylu, který se nebál ukázat a prosazovat ho v módním světě. Ungaro je opravdovým mistrem nejrůznějších vkusných potisků a tvarů. V době, kdy návrhář začínal, byla v popředí klasická móda a střihy, které měly velice jednoduchý ráz. Emanuel Ungaro se rozhodl tento styl změnit a z naprostého tabu se mu podařilo udělat nový módní trend - potisky a originální ornamenty se díky němu rozletěly po celém světě.

Žena zahalená v Ungarově outfitu je sexy, ale ne vulgární. Podle jeho slov se žena musí cítit především svůdně. Emanuel Ungaro zasvětil módnímu průmyslu téměř padesát let svého života.

Emanuel Ungaro se díky své celoživotní tvorbě stal jedním z nejuznávanějších módních návrhářů všech dob. Jemu můžeme poděkovat za jedinečné modely, které v historii módy nemají obdoby. Miliony žen se stále vrací k jeho tvorbě, která se stala neodmyslitelnou součástí jejich podvědomí.
www.moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama