Emo účesy

15. června 2008 v 17:51 | marki |  vlasy a účesy

Jaký sestřih a pro koho

EMO účes se hodí jak pro pány, tak pro dámy. Na délce vlasů příliš nezáleží, tedy s výjimkou třímilimetrových ježků. Vlasy mohou být krátké i dlouhé, ale pokud nejsou přes oko, je to velký nedostatek. Obecně se má za to, že se tímto účesem "emaři" snaží pomyslně skrýt před světem, který nenávidí - nebo že je to prostě jen z nedostatku sebeúcty. Pokud se vám ale libí tento styl a zároveň nechcete začít šilhat, není nic snazšího než si přední vlasy nechat ostříhat trošku více, nebo je česat za uši. Fantazii se meze nekladou.

Praví "emaři" by se rozhodně neměli obejít bez účesu, který překrývá alespoň jedno oko, vlasy jsou hadce narovnané a sčesané na patku. Druhou zásadní věcí v případě EMO účesu je barva vlasů. Ta by měla být bez výjimky černá, nebo případně ještě tmavě hnědá. Samozřejmě se ale najdou i výjimky s blond vlasy, nebo experimenty jako jsou růžová, fialková modrá či červená, a ani ti nejsou z pomyslné EMO obce vyloučeni. Časté je pak doplňování o barevné melírky nebo přebarvené pramínky.
U slečen bych ještě kromě černé a střihu přes oko doporučila doplnění nějakou čelenkou (nejlépe růžovou a klidně tam mohou být čelenky i dvě - čím víc čelenek, tím víc EMO. Vhodnou je i osvěžení nějakou odpovídající stuhou nebo sponou. Na květinky, mašličky a podobné roztomilosti ovšem rychle zapomeňte.

Jak se vlastně pozná EMO?

Černé oblečení, občas doplněné nějakou tou stylovou růžovou, proužky a puntíky, odznáčky, žádné úsměvy, ale spíše slzičky, a v extrémních případech pak dokonce úvahy o sebevraždě, to je EMO jak je obecně v povědomí lidí. EMO má svá přesná pravidla, která v současné době najdete na spoustě blogů, a pokud chcete být skutečně "in", je třeba se podle nich řídit - chce to ty správné boty, oblečení, hudbu, barvy, výraz, a také účes.
FOTOGALERIE

Je čas na odvážný účes!

EMO (1)EMO (2)EMO (3)
EMO (4)EMO (5)EMO (7)
www.moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama