JAro 2008

15. června 2008 v 17:48 | marki |  kosmetika

Buďte modrou jako vodní hladina - je to trend pro jarní líčení v sezóně jaro 2008

Bílá a stříbrná barva je pomalu na ústupu, zatímco azurově modrá kraluje. Všechny odstíny modré barvy budou v sezóně jaro 2008 modní. Rozzářte své oči a nebojte se modrých linek, stínů nebo dokonce i modré řasenky. Pokud máte modré oči, zvýrazníte jejich tón a pokud ne, prozáříte svůj pohled do ztracena.
Velmi populární je opět kouřové líčení očí a kočičí linky. Všechny odstíny modré jsou na vzestupu. Zatímco loni byl trend spíše výrazná a třpytivá ústa, nyní je důraz kladen na sytě nalíčené oči. Výrazné a barevné kočičí oči uhranou na jaře každého. Třpytky na očích se již nenosí tolik jako v zimě.
Kromě modré jsou módními barvami letošního jara také zelená, jemně růžová, oranžová, perletová a sytě hnědá.
Jak už bylo zmíněno, jarní sezóna nebere zřetel na výrazné rtěnky, na sytě červenou nebo křiklavě růžovou. Toto jaro je ve znamení transparentnosti a místo rtěnky se nosí zejména nejrůznější lesky na rty. Velmi oblíbené jsou lesky s příchutí, které krásně voní a drží dlouhodobě. Velmi "in" budou také rozjasňovače, které ze začátku jara rozzáři každou po zimě unavenou pleť. Dokonalá pleť by měla odrážet světlo a přitahovat pohled jako magnet. K tomu právě slouží rozjasňovače, který se nanáší na křivky obličeje - na lícní kosti, hřbet nosu, čelo a oční víčka.

Sytě červená barva bude toto jaro naprosto "out", proto zapomente i na červené laky na nehty a zvolte lehce rúžové, perletové nebo nadčasovou francouzskou manikúru. Jaro je ve znamení jemných pestrých barev a probouzejících se květin.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

oblékáš se podle módy?

jasně jinak to nejde 42.9% (3)
jo trochu 42.9% (3)
ne 14.3% (1)
ani nevím co teď fičí 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama